Yükleniyor
0
ULUSKON Genel Başkanı Atasoy’dan Kurban Bayramı mesajı

Uluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Başkan Atasoy Kurban Bayramı için bütün Müslüman âlemine en içten dileklerini sunarak, “Birlik ve beraberliğimizi artıran, değerlerimizi ve inancımızı kuvvetlendiren, aramızdaki kardeşlik ve dostluğu pekiştiren, aynı zamanda yardımlaşma ve dayanışma duygularını en samimî şekilde bizlere hissettiren bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz” dedi. 

‘KURBAN BAYRAMI TOPLUMSAL BİRLİKTELİĞİMİZİ PEKİŞTİRECEK’ 

Atasoy mesajının devamında şu ifadeleri kullandı: 

“Şükran borcumuzu yerine getirmek, sıkıntı içerisindeki kardeşlerimize yardımcı olabilmek, Müslümanlar arasındaki sevgi ve kardeşlik duygularını pekiştirmek, toplumsal birlikteliğimizin anlamını ve ortak değerlerimizi daha iyi idrak etmek için Kurban Bayramı’nın bir vesile olmasını temenni ediyorum. Şu anda hac görevini ifade eden vatandaşlarımızın ve Müslüman kardeşlerimizin de haclarının kabul edilmesini diliyorum. Bu bayramda da üretmek için mesailerine devam eden, ülkemizin ihracatına katkılarını sürdürmekte olan şirketlerimizin değerli mensuplarının, kıymetli çalışanlarının, sevgili ailelerinin, tüm İslam âleminin ve aziz milletimizin Mübarek Kurban Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyor, sağlık, başarı, bereket, huzur ve refah dolu nice bayramlar diliyorum.”