Haberler / Blog

ULUSKON’dan Kıbrıs’a ziyaret

ULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ziyarette bulundu. Ziyaret kapsamın ..

Devamı
ULUSKON’dan Azerbaycan’a ziyaret

ULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Koruma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Azerbaycan Büyükelçisi Rashad Mammadov’a hayırlı olsun ziyare ..

Devamı
ULUSKON'dan Bolu ziyareti

ULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Bolu'da ziyaretlerde bulundu. ULUSKON Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İl Emni ..

Devamı
ZAMBİYA’DAN ULUSKON’A DAVETİYE

Zambiya Cumhuriyeti Maslahatgüzarı Stephen M. MWENYA ve ticaretten sorumlu diplomatı, Uluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı Nezaket Emine Atasoy’u genel merkezde ziyaret etti. Büyükelçinin vefat ..

Devamı
BANGLADEŞ VE ULUSKON ARASINDA İŞ BİRLİĞİ

Uluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) ve Uluslararası İnsan Hakları Koruma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Bangladeş Büyükelçisi Mosud Mannan’ı ziyaret ederek, olası iş birlik ..

Devamı